Salon Podróży działa na rynku nieprzerwanie od 2005 roku. Jest to biuro agencyjne sprzedające oferty wiodących organizatorów turystyki w Polsce. Od 2008 roku jesteśmy pełnoprawnym członkiem Polskiej Izby Turystki – PIT.
Od początku istnienia kładziemy szczególny nacisk na jakość obsługi klienta i oferowanych produktów, co przynosi znakomite efekty w postaci stale rosnącej grupy stałych klientów.

W naszej ofercie znajdziesz wyjazdy wakacyjne i wycieczki objazdowe. Kupisz bilet lotniczy do dowolnego miejsca na świecie, bilet autokarowy czy na prom. Zarezerwujemy dla Ciebie hotel, apartament lub nawet cały dom.

Strona biletyautokary.pl to osobny serwis ułatwiający naszym klientom samodzielną rezerwację i wykupienie biletów autokarowych firmy Sindbad.

Kim jest Sindbad?

Sindbad jest jedną z największych firm przewozowych w Europie, a w Polsce zdecydowanym liderem wśród przewoźników autokarowych, obsługując rocznie ponad milion pasażerów.

Obecnie Sindbad dysponuje ponad 300 nowoczesnymi i komfortowymi autokarami głównie marki Setra, o średnim wieku nie przekraczającym 3 lat. Posiadamy tym samym największą flotę autokarową w kraju. Pod marką Sindbad autokary realizują połączenia do 28 europejskich krajów z ponad 200 miast Polski do ponad 500 miast Europy. Oferta ta jest stale poszerzana o nowe przystanki w Polsce i za granicą. Na pokładzie każdego autokaru znajduje się pilot, który czuwa nad tym aby podróż przebiegła bez zarzutu – bezpiecznie i przyjemnie.

W aktualnej sieci połączeń z Polski znajdują się takie kraje jak: Niemcy, Austria, Belgia, Francja, Monako, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Norwegia,Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Węgry, Mołdawia, Słowenia, Ukraina, Białoruś, Włochy, Litwa, Łotwa, Estonia, Chorwacja, Irlandia, Grecja i Andora.