You are currently viewing Czasowe zawieszenie linii Sindbad na trasach do/z Włoch

W związku z komunikatem Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych w związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym wirusem SARS-CoV-2, które zaleca unikanie podróży na całe terytorium Włoch, a także decyzją premiera Włoch Giuseppe Conte o wprowadzeniu strefy ograniczonego ruchu, Zarząd Sindbad sp. z o.o. podjął decyzję o czasowym zawieszeniu od dnia 9 marca do 3 kwietnia 2020 realizacji połączeń autokarowych do/z Włoch.

Wszystkie realizowane przez naszą firmę linie do/z Włoch przebiegają przez obszar objęty strefą ograniczonego ruchu, w którym występuje największe zagrożenie wystąpienia wirusa Covid-19, dlatego podjęliśmy decyzję o czasowym zawieszeniu linii do dnia 3 kwietnia br.

Wszyscy pasażerowie posiadający ważne bilety mogą podjąć decyzję o bezpłatnym zawieszeniu biletu i wykorzystaniu go w terminie późniejszym, bądź o rezygnacji z przejazdu i otrzymaniu zwrotu wpłaconej kwoty, odpowiadającej niewykorzystanemu odcinkowi biletu.

Na obecną chwilę nie przewidujemy dalszych ograniczeń na pozostałych, realizowanych przez naszą spółkę liniach międzynarodowych.
Prosimy o śledzenie informacji na naszej stronie internetowej, będziemy starali się na bieżąco przekazywać aktualne dane dotyczące realizacji połączeń do/z Włoch. Nie wykluczamy, że okres zawieszenia linii, w zależności od bieżącej sytuacji w tym rejonie może ulec skróceniu lub wydłużeniu.

W związku z powyższym, prosimy Państwa do uzupełniania wszelkich niezbędnych danych w biletach w procesie sprzedażowym, zwłaszcza do wpisywania poprawnych numerów telefonów oraz adresów e-mail. Dane te ułatwią nam lub służbom medycznym kontakt z pasażerami.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Infolinią Sindbad pod nr 77 443 44 44 lub 801 22 33 44