You are currently viewing Kurs z Polski do Wielkiej Brytanii 23 grudnia AKTUALNY

W związku z decyzją o uruchomieniu przeprawy przez Eurotunel łączący Wielką Brytanię z Francją informujemy, że dzisiejszy wyjazd tj. 23 grudnia 2020 roku (środa) z Wielkiej Brytanii do Polski będzie realizowany.


Pasażerowie, których kursy do Polski z dni 21 i 22 grudnia 2020 roku (poniedziałek i wtorek) z przyczyn od nas niezależnych zostały anulowane, a wyrażają chęć skorzystania z dzisiejszego wyjazdu do Polski mają możliwość przebukowania biletu na dzisiejszy wyjazd. Jeżeli pasażerowie z w/w kursów nie dokonali jeszcze potwierdzenia wyjazdu, w dniu dzisiejszym proszeni są o pilny kontakt z Działem Infolinii pod numerami 77 443 44 44 lub 801 22 33 44.

Informujemy, że ze względu na obecną sytuację nie jesteśmy w stanie zapewnić komfortowych czasów odprawy. W związku z tym godziny przyjazdowe do Polski mogą ulec opóźnieniom.

Pozostałe kursy na wyjazdy w okresie poświątecznym będą realizowane zgodnie z obowiązującymi rozkładami jazdy. Przypominamy również, że warunkiem wjazdu na teren Wielkiej Brytanii jest posiadanie stałego zameldowania lub dokumentu potwierdzającego zatrudnienie na terenie Wielkiej Brytanii.

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją oraz decyzjami administracyjnymi, zastrzegamy możliwość wprowadzenia zmian w ofercie lub odwołania kursu z przyczyn niezależnych od przewoźnika. Informujemy, że nadal warunkiem koniecznym przy kupnie biletu jest wpisanie numeru telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail pasażera.