You are currently viewing Oferta specjalna. Linie z Polski do Niemiec wrócą w okresie 4-31 maja

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie autokary Sindbad zaczną kursować na trasach do/z Niemiec

W związku z częściowym znoszeniem obostrzeń dotyczących przemieszczania się, zarówno w Polsce jak i w Niemczech, zarząd firmy SINDBAD podjął decyzję o wprowadzeniu do sprzedaży OFERTY SPECJALNEJ dostępnej w okresie od 4 do 31 maja 2020 roku na trasach Polska-Niemcy-Polska.
Uruchamiana oferta to codzienne, bezprzesiadkowe połączenia, które będą realizowane według poniższych rozkładów jazdy:

– PRZEMYŚL–HAMBURG; BREMEN-PRZEMYŚL
– PRZEMYŚL-AACHEN-PRZEMYŚL
– PRZEMYŚL-STUTTGART-PRZEMYŚL
– PRZEMYŚL-MONACHIUM-PRZEMYŚL
– OLSZTYN-BREMEN-OLSZTYN
– OLSZTYN-AACHEN-OLSZTYN
– OLSZTYN-STUTTGART-OLSZTYN

Bilety na powyższe trasy można już zamawiać online – KUP TUTAJ

Zakup biletu w ofercie specjalnej gwarantuje klientowi, w cenie przejazdu podwójne miejsce siedzące (do czasu zniesienia restrykcji, które zakładają możliwość sprzedaży jedynie 50% wypełnienia miejsc siedzących w autokarze). Powyższa oferta obejmuje wyłącznie bilety jednostronne, bezzniżkowe i bezzwrotne, zakupione od 21.04.2020r. Informujemy również, że wszystkie wcześniej zakupione i niewykorzystane bilety, będzie można zrealizować w terminie 24 miesięcy od dnia zakupu. W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją oraz decyzjami administracyjnymi, zastrzegamy możliwość wprowadzenia zmian w ofercie lub odwołania kursu z przyczyn niezależnych od przewoźnika. W takim przypadku pasażerowi przysługiwać będzie prawo do wykorzystania biletu w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu.

Informujemy również, że zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego każdy pasażer powinien posiadać własną maseczkę ochronną zasłaniającą usta i nos. Dodatkowo, dla bezpieczeństwa naszych klientów oraz załóg wykonujących przewozy, na pokładzie każdego autokaru znajdują się środki dezynfekujące, a po każdym zrealizowanym kursie autokary zostaną poddane obowiązkowej dezynfekcji specjalnymi płynami odkażającymi.

Mamy nadzieję, że wprowadzana oferta specjalna będzie cieszyła się zainteresowaniem naszych Klientów i stanie się motorem napędowym do przywrócenia regularnej sprzedaży biletów międzynarodowych Platformy SINDBAD. Podjęte na ten moment decyzje pozwalają na realizację połączeń Polska-Niemcy-Polska. Informujemy jednak, że wraz ze zmniejszaniem przez inne kraje restrykcji dotyczących przemieszczania się, będziemy próbowali sukcesywnie uruchamiać połączenia na kolejnych kierunkach.