You are currently viewing Sindbadbilety.pl – zawieszenie linii Sindbad od 29 marca

Sindbadbilety.pl – Przekazujemy Państwu ważny komunikat dotyczący ZAWIESZENIA linii Sindbad od dnia 29 marca.

Zarząd Sindbad sp. z o.o. uznał, że w obliczu obecnej sytuacji, realizacja regularnych linii międzynarodowych stała się niemożliwa. W związku z powyższym wszystkie połączenia oferowane przez platformę Sindbad z dniem 29 marca zostają czasowo zawieszone.

Co prawda sytuacja na polskiej granicy znacznie się poprawiła, jednak przypadki z jakimi mieliśmy do czynienia w ostatnich dniach na terenie Niemiec, a także dramatycznie spadająca ilość osób podróżujących na trasach międzynarodowych, w zasadzie uniemożliwiają normalną realizację linii. W obliczu rosnącego zagrożenia, mając na uwadze bezpieczeństwo naszych kierowców i pilotów, a także ich rodzin i bliskich, zdecydowaliśmy o całkowitym zawieszeniu wszystkich realizowanych przez nas połączeń z dniem 29 marca.

Ostatni kurs do Niemiec realizowany będzie w
środę 25-go marca na linii Frankfurt i Aachen
oraz w czwartek 26-go marca na linii Monachium,

a do Polski odpowiednio w piątek 27 marca i w sobotę 28 marca.

Ostatni kurs do Wielkiej Brytanii wyjedzie z Polski w środę, ostatni kurs do Polski w sobotę 28 marca

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób utknęło za granicami Polski, sporo firm zatrudniających polskich obywateli musi zorganizować im powrót do kraju. Poza regularnymi liniami, które zawieszamy do odwołania, jesteśmy w stanie pomóc grupom wracającym do Polski w zorganizowaniu transportu wynajętym autokarem. Dysponujemy zarówno naszym taborem, ale też autokarami wielu naszych partnerów, którzy mają swoje siedziby na terenie całej Europy. W przypadku potrzeby zorganizowania takiego transportu pozostajemy do Państwa dyspozycji. W sprawach dotyczących wynajęcia autokaru prosimy o kontakt

Bilety na przejazd z Londynu do Krakowa w dniu 28 marca możesz zamówić TUTAJ

Bilety na przejazd z Monachium do Krakowa w dniach 24-28 marca możesz zamówić TUTAJ