Sindbad zwiększa częstotliwość połączeń z Polski północnej. Do miasta:

  • BIBERACH AN DER RIS – wyjazdy z Polski w środy, czwartki, soboty i niedziele, a do Polski w poniedziałki, piątki i niedziele.
  • FRIEDRICHSHAFEN i RAVENSBURG – autokary pojadą w każdą środę, czwartek, sobotę i niedzielę. Powroty do Polski w poniedziałki, piątki i niedziele.

Szczegółowy rozkład jazdy obejmujący wszystkie miasta w Polsce północnej, które zostają połączone z Ravensburg i Friedrichshafen oraz Biberach and der Riss znajduje się TUTAJ

Bilety na tych trasach można już rezerwować w naszym serwisie

Informujemy, że nadal warunkiem koniecznym przy sprzedaży naszej oferty jest wpisanie numeru telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail pasażera. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia każdy pasażer powinien posiadać własną maseczkę ochronną lub przyłbicę, zasłaniającą usta i nos. Dodatkowo, dla bezpieczeństwa naszych klientów oraz załóg wykonujących przewozy, na pokładzie każdego autokaru znajdują się środki dezynfekujące, a po każdym zrealizowanym kursie autokary zostaną poddane obowiązkowej dezynfekcji specjalnymi płynami odkażającymi. Ponadto, prosimy o przekazywanie klientom prośby o zachowanie bezpiecznej odległości w stosunku do innych osób, oczekujących na przystanku oraz o obowiązku zapoznania się (przed podróżą) z wytycznymi dot. możliwości przekraczania granicy oraz zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego.