You are currently viewing Tańsze bilety na linie Sindbad

Od 1 czerwca zmienione zostały przepisy dotyczące ograniczenia do 50% miejsc w autokarach, a to oznacza więcej dostępnych dla Państwa biletów na naszych liniach. Nowe ustalenia w powyższej kwestii zostały uregulowane w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dn. 29 maja 2020, rozdział 6.

Nasza oferta na kolejne miesiące (do 31 sierpnia) obejmuje nadal taryfę specjalną, do której nie stosuje się dodatkowych zniżek, a bilety nie podlegają zwrotom, natomiast dzisiejsza zmiana pozwoliła nam na obniżenie cen biletów na niektóre połączenia od 50 do 100zł.

Wcześniej zakupione bilety na trasy do: Niemiec, Luksemburga, Belgii, Niderlandów (Holandii) oraz Francji (Paryż, Metz, Reims), które zostały zawieszone z powodu pandemii i nie zadatowane do dnia dzisiejszego, można datować bez dodatkowych opłat.

Jeżeli pasażer chce mieć zapewnione dwa miejsca siedzące na powyższych liniach, musi wykupić drugi bilet wg obowiązującej taryfy (bez zniżek).

Bilety na trasy do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji południowej oraz Włoch, z uwagi na obowiązujące limity wypełnienia autokarów w tych państwach, mogą być datowane za dopłatą do obowiązujących obecnie taryf. W powyższych krajach, nadal – do czasu zniesienia restrykcji – wszystkim klientom zapewniamy podwójne miejsca w autokarze.