You are currently viewing Ważne informacje dotyczące maksymalnego obłożenia autokarów i jego wpływu na ceny biletów Sindbad.

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem Rządu RP, zarówno Sindbad, jak i branża autokarowa zostaje jeszcze bardziej pogrążona.

Zgodnie z rozporządzeniem utrzymany zostaje obowiązek zachowania 50% pustych miejsc w autokarach na terenie Polski. Obowiązek ten dotyczy również mikrobusów, które standardowo mogły zabrać maksymalnie 7-9 osób łącznie z kierowcą.

W związku z powyższym, nie jesteśmy w stanie dłużej wykonywać naszych przejazdów z zachowaniem limitów i dotychczasowych cen.

Dlatego z dniem 3 listopada 2020 roku zmieniamy ceny naszych biletów Sindbad zarówno na wyjazdy z Polski jak i powroty do Polski. Podwyżka bez względu na obecną taryfę wynosi zaledwie 100zł. Prosimy o każdorazowe sprawdzanie nowych cen w systemie Voyager.

Zapewniamy tym samym, że do czasu zniesienia powyższych obostrzeń, każdy pasażer otrzymuje do dyspozycji dwa fotele podczas podróży na terenie Polski.

Informujemy, że wszystkie zakupione już bilety nie będą wiązały się z żadnymi dopłatami z tego tytułu. Podkreślamy, że wprowadzone obostrzenia dotyczą wyłącznie terytorium Polski i obowiązują do odwołania. W momencie zniesienia restrykcji, wprowadzimy do sprzedaży ponownie wszystkie miejsca w autokarach, co będzie wiązało się z przywróceniem dotychczasowych cen.

Aby mieć zapewnione podwójne miejsce przez całą podróż, nadal należy wykupić dwa bilety wg obowiązujących na dany dzień cen.

O zasadach bezpieczeństwa i o tym jak filtrowane jest powietrze w naszych autokarach pisaliśmy już we wcześniejszych komunikatach. Zachęcamy do lektury

Aktualne ceny i rozkłady jazdy autokarów Sindbad znajdziecie w naszym systemie rezerwacyjnym.


Zapraszamy do przejrzenia materiałów naszego serwisu partnerskiego na temat możliwości wyjazdów zagranicznych w okresie epidemii.

Salon Podróży – dokąd można wyjechać w czasie pandemii